Organizacja wyjazdów

Planujesz wyjazd do Jordanii? Nie wiesz, od czego zacząć? Chętnie Ci pomogę 😊. Zwiedziłam cały kraj wzdłuż i wszerz, znam najlepsze miejsca i godne zaufania firmy. Wspieram lokalne społeczności i etyczne podróżowanie. Polecam głównie lokalne, rodzinne biznesy, które wcześniej sama przetestowałam.


PLANY PODRÓŻY
Ułożę optymalny plan podróży dostosowany do Twoich preferencji. Uwzględnię warunki pogodowe, najlepszy czas do zwiedzania konkretnych atrakcji i najlepszą trasę. Polecę Ci lokalne atrakcje i niepopularne miejsca warte zobaczenia. Dzięki mnie zaoszczędzisz czas, pieniądze a zyskasz spokojną głowę 😊 . Możesz liczyć również na moje wsparcie (telefon, komunikator) przed i podczas podróży. Pomogę Ci również wypożyczyć samochód, zorganizować kierowcę, zarezerwować wybrane przez Ciebie obiekty czy lokalne atrakcje. Jeśli czas pozwoli, oprowadzę Cię po Ammanie 😊.

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE


WYCIECZKI DEDYKOWANE
Twoim marzeniem jest zwiedzenie Jordanii, Twoi znajomi są chętni na wyjazd, ale nie mówicie po angielsku lub czulibyście się pewniej z Polką u boku? Ta opcja jest dla Ciebie. Razem z Wami zaplanuję wyjazd, który będzie niezapomnianą przygodą. Będę towarzyszyć Wam przez całą podróż, zajmę się wszystkimi formalnościami, odpowiem na wszystkie pytania i godzinami będę opowiadała o Jordanii 😊. Zabiorę Was w miejsca z najlepszymi widokami, zaproponuje dodatkowe atrakcje i lokalne aktywności.

ZAREZERWUJ TERMIN


WYNAJEM AUTA
Wiem, ile nerwów kosztuje wynajem auta, w Jordanii jest to główny środek transportu. Zajęło mi sporo czasu znalezienie i przetestowanie godnych polecenia lokalnych wypożyczalni. Pomogę Ci wynająć auto w dobrym stanie, bez mrożenia środków na karcie kredytowej i z pełnym ubezpieczeniem w atrakcyjnej cenie.

OFERTA


REZERWACJE
Potrzebujesz pomocy z wyborem noclegu, przewodnika czy dodatkowej atrakcji? Napisz do mnie. Przedstawię Ci ofertę sprawdzonych miejsc, do których sama uwielbiam jeździć i najlepszych lokalnych przewodników. Nie zależnie czy interesuje Cię polityka, religia, kultura, historia czy Chcesz ugotować kolację z jordańską Panią domu, wybrać się na trekking lub spędzić noc pod gwiazdami w Petrze. The sky is the limit, a ja skontaktuję Cię z lokalnymi organizatorami, którym ufam i których polecam.

KONTAKT


WYPRAWY
Organizuję również wyprawy. Szczególnie polecam je osobom, które podróżują same, nie mają czasu na planowanie wyjazdu, chcą przeżyć niezapomnianą przygodę i nawiązać nowe znajomości. Program jest zaplanowany i dobrany optymalnie pod konkretny termin tak, aby najlepiej wykorzystać czas wyjazdu. Listę terminów znajdziesz w zakładce WYPRAWY.

Skontaktuj się ze mną aby otrzymać więcej informacji.
📧 emilia@jordanbyemi.com
📱 (+48) 608 348 444 (WhatsApp) 

Pamiętaj, wiele praktycznych porad znajdziesz również we wpisach na moim blogu.